7. ISMISS TÜRKİYE / 3. ASIA-MISS ORTAK KONGRESİ, KASIM 6-9, 2014. BELEK-ANTALYA

7. ISMISS (International Society for Minimal Intervention in Spinal Surgery) Türkiye - 3. Asia-MISS Ortak Kongresi 6-9 Kasım 2014 tarihlerinde Antalya-Belek'deki Hotel Titanic DeLuxe'de gerçekleştirildi.

Başkanlığını Prof. Dr. A. Fahir ÖZER ve Prof. Dr. Tarık YAZAR'ın, Genel sekreterliğini Prof. Dr. S. Murat İMER'in yaptığı kongrede Prof. Dr. Cumhur KILINÇER Kongre Bilimsel sekreterliği görevini yürüttü.

Temel konusu Minimal İnvazif Omurga Girişimleri olan kongrede konunun tüm yönleri ayrıntısıyla tartışıldı.

Kongrede paralel 2 ay da 3 salonda 24 oturumda uluslararası ve ulusal katılımcılar tarafından 69 konuşma; 20 sözlü ve 40 poster bildiri; 2 özel panel; firmalar tarafından düzenlenen iki sempozyum; 29 katılımcının Prof. Dr. Gun CHOI ve diğer eğitmenler tarafından eğitildiği 2 günlük bir endoskopik uygulamalı kadavra kursu yer aldı ve toplam 183 katılımcı kayıt oldu.

Kurs katılımcıları European Accreditation Council for CME tarafından dağıtılan 15 CME (Sürekli Tıp Eğitimi) puanı aldılar.

Kongre kapanışında bilimsel seviye son derece yüksek, konaklama ve lojistik hizmetleri mükemmel ve katılımcılar tarafından bildirilen tatmin derecesi iyi / mükemmel olarak rapor edildi.

Kongre bilimsel programı için tıklayınız:

Kongre özet raporu için tıklayınız: 

 

Kongre açılış sayfası ve logoları.

Kongreden bir görünüm.

       


 

 

 


cumhurkilincer.com'u  izle ve paylaş!  Bookmark and Share


Anasayfa | Özgeçmiş | Yayınlar Haberler | Bağlantılar | Nöroşirürji | Spinal Cerrahi | Bütüncül Tıp
Olgular
English


© Copyright 2008+ cumhurkilincer.com. Yasal bildirimler.